AquaFilter FHBP 3/4" - натрубний корпус, який складається з прозорої колби та кришки з латунним різьбленням 3/4". Фільтр оснащений клапаном BY-PASS, який спрямовує потік води по черзі за трьома напрямками: через картридж, безпосередньо і зовсім перекриває воду. Це дає можливість замінити картридж у фільтрі без перекриття води у трубопроводі. Для герметичності корпусу є кільце ущільнювача. Монтується корпус на водопровідну трубу з холодною водою на вході до будинку або перед побутовим пристроєм. Захищає всю систему водопостачання та встановлені прилади від забруднюючих речовин.
Натрубний корпус AquaFilter FHBP не комплектується кронштейном та ключем!
*Корпус AquaFilter FHBP випробуваний відповідно до NSF і сертифікований згідно WRAS.
Технічні характеристики:
Виробник: Aquafilter (Польща)
Призначення: холодна вода
Матеріал корпусу: пластик
Розмір(висота/діаметр): 333 х 123 мм
Діаметр підключення: 3/4" латунь
Максимальний тиск: 6 бар
Робоча температура: 2 - 45 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Корпус, колба |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Використання | Для холодної води |
| Швидкість фільтрації | 60 літр/хв |
| Корпуси для фільтрів | 10" |
| Корпуси для фільтрів | 10" |
- Ціна: 617,50 ₴


